Elioto Bangų studija

Ši studija paremta mūsų patritimi, sukaupta stažuojantis Tarptautinėje Elioto Bangų Mokykloje, kurią įkūrė Bob Prechter.

Elioto bangos – tai tarsi prekybos žemėlapis su labai konkrečiomis bangų charakteristikomis. Atpažinus bangas teisingai, galima nusistatyti tendencijos trukmę, kiekvienos bangos ilgį. Korekcines struktūras – dvigubus/ trigubus trejetus, ZigZag, dvigubus ZigZag, Flat, išplėtotus Flat, trikampius ir kitas struktūras. Šioje studijoje pateikiama informacija su konkrečiais pavyzdžiais. Išstudijavus Elioto Bangų studiją ši technika tampa labai lengvai suprantama bei taikoma prekyboje. Kapitalo valdymas naudojant bangų techniką išeina tinkamas ilgalaikei prekybai – 3:1 pelno nuostolio santykis. Norint uždirbti rinkoje yra būtinas tinkamas pasirengimas ir treniruotės kaip ir bet kokiame kitame versle.

Štai, ko reikia sėkmingam spekuliantui arba investuotojui:

Metodika.
Žmonės, ieškantys rinkoje ,,auksinio gralio’’, dažniausiai nesusikoncentruoja į metodikos susidarymą. Elioto bangų sistemos taikymas padaro prekybą labai disciplinuotą. Suprantate bangų psichologiją – kodėl formuojasi viena ar kita banga. Principas paremtas žmogiškosios psichologijos analize. Yra daugybė strategijų, kurios gali veikti puikiai, jei jūs jas valdote teisingai. Tačiau tik tuomet, jeigu bus taikomos griežtos taisyklės ir laikomasi prekybinio plano.

Discilpinuotas metodikos sekimas. Neturėdamas disciplinos, treideris neturi ir metodikos. Elioto bangų principas padeda išlaikyti discipliną prekyboje, nes turite aiškias taisykles – gaires, pagal kurias vykdote prekybą.

Patirtis. Ilgas darbas su demonstracine sąskaita yra ne tas pats, kas su realia. Realioje prekyboje atsiranda emocijos. Realioje prekyboje pajaučiamos emocijos, su kuriomis nuolatos reikalinga kovoti. Nefiksuoti pelno per anksti, neleisti nuostoliui augti per daug. Per patirtį atsiranda teisingas suvokimas, kaip reikia elgtis rinkoje. Geriausiai mokintis iš svetimų klaidų. Elioto bangų studijoje pateikiame savo patirtį bei pasaulinio lygio ekspertų atradimus naudojant Elioto bangų principą.Todėl geriausiai susirasti mentorių ir susitikinėjant su juo arba jungiantis ONLINE, bendraujant tiesiogiai kaupti patritį. Patirtis yra neįkainojamas dalykas. Džiaugiamės galėdami savo patirtimi pasidalinti su Jumis.

Suprasti, kad nuostolis yra normalus dalykas investavime/spekuliavime. Dažniausia klaida ir faktorius, dėl kurio sunku kai kuriems žmonėms pasiekti rezultatą, yra tai, kad nepripažįstama nuostolio galimybė. Žmogus iš prigimties nori būti visada teisus. Rinka teisi, ne Jūs. Dažniausiai po patirto nuostolio nepatyrę investuotojai kaltina brokerius, ,,didelius žaidėjus’’,  neva ,,manipuliatorius’’, algoritmus, kurie  galimai lėmė jų nuostolį. Nuostolis yra žaidimo dalis. Garantijų siekimas yra pirmas žingsnis nesėkmės link. Reikia susitaikyti su aplinka, kurioje neegzistuoja ,,auksinis gralis’’. Net ir 60 procentų sandorių esant nesėkmingiems galima būti pelningu, nes svarbiausia čia  - pelno/nuostolio santykis. Kapitalo valdymas kiekvienoje sistemoje vienas svarbiausių dalykų. Mokėti valdyti riziką – pagrindinis dalykas prekyboje. Nesiekite būti geriausiais – siekite elgtis protingai ir tai lems Jūsų sėkmę ir pelningus rezultatus rinkoje.

Sugebėjimas priimti didelį pelną. Dažnai žmogus, pamatęs nedidelį pelną, skuba jį fiksuotis. Tai vadiname sėkmės baime arba pelno baime. Keistai skamba, bet tai dažna problema. Teisingai pagal bangas nusistačius pelno tikslus, galima su pasitikėjimu laukti didžiausių pelnų rinkoje kiekvienoje situacijoje. Svarbiausia, kad nuostolingos pozicijos būtų kur kas mažesnės už pelningas.

Registruokitės Elioto Bangų studijai ir išmokite naudoti sistemą, kurią naudoja daugybė geriausių pasaulio treiderių, investicinių kompanijų bei institucinių dalyvių. Tai vienas galingiausių įrankių Jūsų prekybai.

Please publish modules in offcanvas position.