Nemokamas seminaras

NEMOKAMAS VIDEO SEMINARAS - tai būdas išgirsti apie finansų rinkas ir galimybes jose. Vaizdinė medžiaga pateikiama aiškiai ir suprantamai. Online seminaras - puikus būdas turiningai praleisti laiką, įgauti žinių ir pamąstyti apie ateities perspektyvas! 

Finansų rinkos reikalauja žinių ir supratimo ne tik apie veikimą, tačiau ir apie analizės metodus bei jų taikymą. Stengiamės paprastai pateikti informaciją ir žmogui sudaryti teisingą požiūrį apie rinkas, rizikos valdymo svarbą.

Mūsų seminarus lanko ir spekuliuojantys, ir investuojantys akcijų, žaliavų ar valiutų rinkose žmonės tam, kad išmoktų dar tiksliau daryti makro-ekonominę ir techninę analizę bei suprasti rinkos ciklus.

Kodėl apskritai verta rinktis investavimą arba spekuliavimą finansų rinkose?
♦ Investuoti šiuolaikiniam žmogui yra savotiška finansinė higiena. Juolab, jog rinkos pasiekiamos ir prieinamos visiems - tiek akcijų, tiek visos kitos. Komisiniai niekada nebuvo tokie maži, taip pat šiais laikais galimybė investuoti net nuo minimaliausių sumų.
♦ Įvaldyti rinkas iki galo reikalinga disciplina ir užsispyrimas, taip pat gebėjimas reaguoti ir priimti sprendimus stresinėse situacijose. Todėl išlikti rinkose gali ne kiekvienas. Vis dėlto vykdant ilgalaikį pasyvų investavimą, laiko reikia skirti minimaliai. Žinoma, supratimas apie rinkas gelbėja situacijose, ai reikia nuspręsti, kada išeiti iš rinkos - fiksuoti pelnus, ar nuostolius. 
♦ Seminaro trukmė: 2 dalys, kiekviena apie 1 akademinę valandą. Gaukite seminaro VIDEO įrašus ir turėkite galimybę peržiūrėti Jums tinkamu momentu.

Registruokitės WEBINARUI jau dabar ir sužinokite daugiau!


Please publish modules in offcanvas position.