Fundamentalios analizės akademija

Gebėjimas nusistatyti dabartinę ekonomikos kryptį bei būklę bei numatyti ateities perspektyvą – ar dabartinė būklė galimai žymi būsimą pakilimą, ar stagnaciją gali atrodyti sudėtinga. Tačiau norint būti žingsniu priekyje, būtina stebėti rodiklius ir gebėti juos prognozuoti iš anksto. Juk yra pasakymas „pirkti per gandus, parduoti per faktus.“ Tam, kad remtis šia idėja, reikalinga gerai suprasti ekonominius indikatorius, kurie svarbūs konkrečiai šaliai, lyginti juos su kitų šalių indikatoriais ir priimti sprendimus, nusistatyti sentimentą. Tuomet pagal techninę analizę galima su pasitikėjimu rasti užėjimo taškus pagal rinkos sentimentus.

Strategijos, kurias pateikiame Fundamentinės analizės akademijoje, yra paremtos makroekonominių rodiklių analizavimu, išankstiniu jų prognozavimu, gali tikti tiek ilgalaikiam investavimui, tiek trumpalaikiam spekuliavimui. Nes rodikliai turi trumpalaikį ir ilgalaikį poveikį. Svarbu suvokti, kas vyksta su ekonomika šiuo metu ir pagal tai numatyti, kas gali įvykti po keletos mėnesių ar metų. Suprasdamas Fundamentalią analizę, žmogus išvengia „žurnalo viršelio“ efekto, kuomet paskaitęs spaudą puola daryti sandorius pagal kažkieno nuomonę. Dažniausiai „žurnalo viršelio“ efektas lems tai, kad įeisite į rinką pavėluotai.

- Kada žiūrėti į rodiklius?
- Kur žiūrėti rodiklius?
- Ką ir kaip stebėti rodikliuose? Skaitymas „tarp eilučių“.
- Ką duomenys reiškia ekonomikai ir konkrečiai šaliai, jos valiutai?
- Kaip uždirbti pinigų ir apsisaugoti nuo nuostolių.
- Koks rizikos lygis prekiaujant pagal konkrečius rodiklius?
- Pelno potencialas. Istorijos analizavimas.


Makroekonominiu rodikliu svarba tiek valiutų perkybai, tiek akcijų ir žaliavų rinkoms. Kokie duomenys svarbiausi? Čikagos biržos duomenų apie apyvartas is didžiųjų spekuliantų, mažųjų spekuliantų, komercinių dalyvių analizė. Strategijos pagal spekuliatyvių ir komercinių srautų iš Čikagos biržos futures analizavimas.

Rizikos toleravimas/netoleravimas
- Kaip veikia dieniniai fiksingai ir opcionų galiojimo pabaigos prekybai valiutų rinkoje?
- Sezoniškmas rinkoje. Ką reikia žinoti apie sezoniškumą? Kaip sezoniškumą pritaikyti prekiaujant indeksais, valiutomis, akcijomis.
- Kaip prognozuoti iš anksto ekonominius rodiklius? Ką daro Wall Street profesionalai?
- Kaip analizuoti EUR/USD/GBP/JPY?
- Kaip analizuoti žaliavines valiutas AUD/NZD/CAD/CHF?
- Obligacijų pajamingumai. Kaip tai veikia akcijų indeksus bei bendrą nuotaiką/sentimentą rinkose? 

Ekonominių kalendorių naujienų skaitymas ir analizė.Klausimų daug. Atsakymai į juos ir išsami rodiklių analizė – Fundamentinės analizės akademijoje, kurią pristatome Jums. Registruokitės ir įvertinsite kokybę bei naudą. Suprasite kontekstą ir pasitikėdamas savimi eisite link savo siekiamo rezultato. Šios treniruotės stipriai pagerina prekybą, nes fundamentika svarbus veiksnys prekyboje.

REGISTRUOKITĖS Į MOKYMUS:


Please publish modules in offcanvas position.