Treiderio eksperto kursas

Tiktų pasakyti Teisingas kursas, susisteminantis svarbiausius dalykus prekiaujant ar investuojant finansų rinkose - akcijomis, valiutomis, žaliavomis. 

Pateiksime strategijas ir metodikas, kaip teisingai vadyti kapitalą ir nepasiduoti emocijoms priiminėjant sprendimus rinkose. 

Ilgalaikiai sandoriai - tai teisingas pasirinkimas tiems, kas nori skiriant pakankamai mažai laiko ir siekiantiems ilgalaikių tikslų - uždirbti iš kapitalo prieaugio ir dividendų.

Rodikliai ir fundamentalioji analizė
- tai didžiulė pagalba, o ne trukdžiai treideriui ar investuotojui. Kaip juos stebėti, kaip laiku sureaguoti, turint mažai laiko ir neįsipareigojant nuolatiniam sėdėjimui prie terminalo.
Mokymų programa paremta metodikomis, kurias įgijome bendradarbiaudami su garsiausiais pasaulinio lygio prekybininkais ir dalyvaudami jų mokymų programose.

Išmokite ir pritaikykite žinias prekiaudami akcijomis, žaliavomis, valiutomis.
Būkite konkretūs prekyboje ir dirbkite su planu. Nereikia rinkų prognozuoti, reikia planuoti savo veiksmus rinkose. Tik su pasirengimu bei mokėjimu valdyti riziką galimas rezultatas ir stabili treiderio psichologija.

Neskirkite visos dienos brangaus laiko tuščiam sėdėjimui prie kompiuterio ir žiūrėjimui į grafikus.

Neapsikraukite nežinomais indikatoriais. Tai išsamus kursas apie techninę analizę, pridedant prie jos ir fundamentalios analizės principus – makroekonominių naujienų analizavimą, prognozavimą. 

Mokymų trukmė: 4-5 savaitės, jei lankoma kasdien (darbo dienomis). Kursas taupant laiką pagrindinai vyksta ONLINE būdu (ZOOM), tačiau kurso eigoje galimi ir gyvi susitikimai biure, prie kavos:)
Pastaba: laikus ir datas galime keisti ir derinti pagal Jūsų pageidavimą.
Po kiekvienos paskaitos gaunate VIDEO įrašus, kuriuos su specialiu kodu galite peržiūrėti bet kuriuo metu neribotą laiką.

Registruokitės į mokymų programą jau dabar:


Please publish modules in offcanvas position.