2023-04-30

EURUSD savaitinė apžvalga

EURUSD vis dar bando rasti kryptį. Šią savaitę turėsime gausybę svarbių duomenų, kurie gali turėti didelę įtaką rinkoms. Kaip įprasta, mėnesio pirmoji savaitė yra svarbi, kadangi JAV skelbia darbo rinkos ataskaitas, įskaitant nedarbo lygio, NFP atlyginimų ir mėnesinio atlyginimo duomenis. Be to, šią savaitę turėsime ECB ir FED palūkanų normų sprendimus.

Investuotojai gana tikri, kad JAV Federalinio Rezervo sistema padidins savo politikos normą 25 baziniais punktais artėjančiame susitikime, o S&P Global PMI apklausos beveik šios nuomonės nepakeitė. Tuo tarpu Europos Centrinio Banko (ECB) Tarybos narys Pierre Wunsch pasakė Financial Times, kad jie turės toliau didinti palūkanų normas, kol stebės darbo užmokesčio augimo sulėtėjimą. Rinkos tikisi 50 bazinių punktų palūkanų normos padidėjimo (ji pasiektų 4% lygį), ir toks scenarijaus eurusd kursui gali būti jau įvertintas.

Kitas svarbus veiksnys, kurį reikia stebėti, yra rinkos reakcija į First Republic Bank problemas. Jei bankui bus rastas pirkėjas, tai gali nuraminti rinkas, tačiau yra ir rizikų kitiems regioniniams bankams JAV, kas galėtų paveikti rizikos tolerancijos nuotaiką rinkose.

EURUSD šiuo metu juda toje pačioje 1,05-1,11 diapazono srityje. Kol rinka nepramuša lygio 1,11, mes galime pamatyti potencialius melagingus pramušimus. Palūkanų normų skirtumai taip pat rodo potencialius melagingus pramušimus aukštyn, ir mes turi galimybę pamatyti didesnę korekciją eurusd.

Jei First Republic Bank problemos bus išspręstos, ECB gali būti labiau optimistinis negu FED, kas galėtų palaikyti tolesnį eurusd kainos kilimą. Vis dėlto rinkos dalyviai supranta, kad šie centriniai bankai artėja prie savo maksimumų su palūkanų normų didinimais, tačiau tai nereiškia, kad mes greitu laiku grįšime į nulines palūkanų normas.

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.